Kodu remont

5 AASTAGA

Remonditud kodu
0

Pakume alates väiksematest töödest nagu parketi vahetus, tapeetimine, plaatimine, maalritööd kuni suuremate elamute kapitaalremondini. 

Meie kogenud meeskond oskab aidata iga viimse detailiga, ka materjali ja värvi valikul.

Kutsu meid kohale tasuta konsultatsiooniks ja detailseks hinnapakkumiseks. Arutame läbi kõik vajaminevad tööd ja võimalikud lahendused.

5 AASTAGA

Remonditud kodu
0

Tasuta konsultatsioon

Ehitusmaterjalide allahindlus

Materjalide transport

Töödega kaasneb garantii

Mitmeastmeline kvaliteedikontroll

TEHTUD TÖÖD

Näidisteenused ja-hinnakiri

Parketi paigaldus

al 13€ / m2

Laminaadi paigaldus

al 11€ / m2

Ukse paigaldus

al 90€ / tk

Liistude paigaldus

al 5.5€ / jm

Plaatimine

al 40€ / m2

Seinte värvimine

al 7€ / m2

Lagede värvimine

al 8€ / m2

Elektritööd

al 32€ / h

Hüdroisolatsioon

al 15€ / m2

Pindade krohvimine

al 8€ / m2

Tapeedi eemaldamine

al 5€ / m2

Tapeedi paigaldamine

al 18€ / m2

Hinnad on arvestatud keskmise vannitoa korral ja sisaldavad tööraha ilma materjalideta. Oleme välja toonud ainult osa meie pakutavatest vannitoa remondi teenustest. Kirjuta meile oma täpsest soovist ning me aitame Sinu idee ellu viia.

VÕTA ÜHENDUST

  KODU REMONT - NIPINURK

  MILLEGA TULEKS ARVESTADA, KUI EES ON KODU REMONT?

  1.  Kulude alahindamine

  Enamus ehitustöid maksab rohkem ja võtab ka rohkem aega, kui inimesed on ette valmistunud. Arvestatud kuludele ja ajale tuleks lisada umbes 20%, et saada reaalne tulemusele vastav ette kujutus.

  2. Eeldatakse, et kõik läheb plaanipäraselt

  Vanemate hoonetega tehtavad tööd võivad põhjustada palju ettenägematuid sündmusi. Kes teab, mis on nende vanade seinade taga? Uusehitust kontrollitakse paremini, kuid see ei tähenda, et kodu remont alati ladusalt sujuks. Ole valmis ootamatusteks.

  koduremont

  3. Professionaali palkamine, kes ei mõista Teie soove ja vajadusi

  Profesionaaliga kohtudes peaks lisaks hinnale aru saama ka töö tegijast, tema töö eetikast ja prioriteetidest. Kui ta ei küsi teilt palju küsimusi teie vajaduste, soovide ja eluviisi kohta, leidke keegi teine. Kuulamisoskus ja uudishimu on üliolulised.

  4. Ei esitata piisavalt küsimusi

  Esitage palju küsimusi! Pole olemas sellist asja nagu loll küsimus ja peale selle on see teie kulutatud raha. Te peaksite teadma, miks ja mille peal.

  5. Liiga paljude muudatuste tegemine

  Teie jaoks lihtsana tunduvad muudatused võivad nõuda tegelikkuses palju tööd, nii et katsuge oma soovides enne töö alustamist kindlad olla. 

   

  Kui soovite abi professionaalidelt, kes aitavad Teid Teie kodu remondiga Tallinnas ja Harjumaal, siis RemondiAbi24 tuleb Teile hea meelega appi.