55579000

info@remondiabi24.ee

Viimistlustööd

Kas lapsed on autode või printessi tapeedist välja kasvanud või on näiteks laevärv määrdunud? Kõikides viimistlustöödes saab Remondiabi24 Sind aitada luues kvaliteetse, garantiiga tulemuse. Võta ainult ühendust ja Teie mured leiavad läbi meie lahenduse!

RemondiAbi24 töödega kaasneb garantii!

Teenused ja hinnakiri

Pindade tasandamine/krohvimine

Maalritööd        

Tapeedi eemaldamine  

Tapeedi paigaldamine    

Seinte/lagede kruntimine             

Seinte värvimine               

Lagede värvimine             

Struktuur- ja dekoratiiv värvimine 

Akna- ja ustepalede viimistlemine

m2

m2

m2

m2

m2

m2

m2

m2

m2

al 7€

al 9€

al 2€

al 9€

al 2€

al 3€

al 4€

al 10€

al 10€

Oleme välja toonud ainult osa meie pakutavatest teenustest. Kirjuta meile oma täpsest soovist ning me aitame Sinu ideed ellu viia.

NB! Hinnad sisaldavad ainult tööraha ilma materjalita. Ehitustööde hinnad sõltuvad tööde
keerukusest, mahust ja objekti kaugusest. Hinnad on arvestatud suuremate ehitustööde puhul. 

Värvikulu kalkulaator

  VÕTA ÜHENDUST

   MAALRITÖÖDE NIPINURK

   MAALRITÖÖD

   Seina ja lagede pragude tekkimine nii uutes kui ka vanemates kodudes on üsna tavaline ja sage nähtus. Suurem osa pragudest on kergesti ja odavalt parandatavad maalritöödega, aga tuleb ette ka suuremaid probleeme. Kindasti tasub meelde jätta, et kui seinal või lases olevad mõrad/praod või pinna lainelisus on suur ning on ka muid märke märkimisväärsest vajumisest või võimalikutest struktuursetest probleemidest, tuleb kindlasti lasta oma kodu kvalifitseeritud ehitajal enne paranduste tegemist üle vaadata. Kui Sul on kahtlus, siis võta meiega ühendust pakume maalritöid Tallinnas ja Harjumaal info@remondiabi24.ee või helistades 53459101.

   Millest võivad tulla praod seintele ja lagedele?


   Uute kodude puhul võivad probleemiks saada ehitusmaterjalid, mida ei ole hoitud piisavalt kaua toa temperatuuril ja niiskustasemel. Kuivades kipuvad materjalid pisut liikuma ja see on juba piisav, et pindadele võiksid tekkida väiksed praod. Sellises olukorras tasub kannatust varuda ja oodata kuni materjalide liikumine on pidurdunud. Praod tuleb kindlasti sillata ning üle värvida (juhised leiate järgnevatest lõikudest).

   Millal peaks kindlasti abi paluma remonditöödega ehitajalt?

   Kui pragude ümber esineb värvimuutust, siis see viitab lekkele. Tõenäoliselt pääseb kuskilt vesi seina või lae vahele. Tegemist võib olla aknast, katuselt või veetrassist lekkiva veega, tekitades kollaka või pruunika varjundiga defektid seinale. Äsja kollakaks või pruunikaks muutunud värvitud sein võib olla ka niiske, see annab juba veel kindlama tõendi, et probleemiga tuleks tegeleda koheselt. Sellisel juhul tuleb kindlasti näiteks kipsplaat välja vahetada ja kõige olulisem on leida lekke allikas ja see parandada. Peale kipsplaadi panekut tuleb uuesti vuugilinti kasutada ja kipsseinad värvida. Ainult nii saad kindel olla, et veekahjustusega sein saab korda ja rohkem lekkeid ei teki. Veekahjustusega seina ja laepinnad tuleb lahti võtta, et ei tekiks konstruktsioonide nõrgenemine. Kindlasti tuleb leida üles juurpõhjus ja see likvideerida. Omakorda väldite ka hallituse teket. Hallituse olemasolu on tervisele kahjulik!

   Praod võivad tekkida ka maja vajumisel

   Jällegi kui on suured, sakilised või diagonaalsed praod võivad osutada konstruktsiooniprobleemile. Sakilised või diagonaalsed praod viitavad sellele, et vundament võib olla nihkunud või vajunud, või on ilmnenud mõni muu probleem, näiteks toestatavate puitdetailide kahjustumine. Õnneks on tihtilugu probleemid väiksed ja lahendused odavad.

   Kuidas ja millega parandada seina või lae äärtes olevaid pragusi?

   Pragude peitmiseks sobib hästi akrüülhermeetik, mis on väliselt sarnane silikooniga tuubi sees. Ehituspoes saab sellise alla 3€.

   Akrüülhermeetikut võib kasutada kuni 0,5 cm laiuste pragude puhul. Enne pragude pahteldamist tuleks praod lahti lõigata ning lahtised värvi- ja pahtliosad eemaldada.

   Akrüülhermeetikut tuleb praole kanda hermeetiku/silikoonipüstoliga ning siluda vuuk kummist silikoonilabidaga eemaldades üleliigne akrüül.

   Akrüülhermeetikul tuleb lasta ära kuivada enne kui seda võib lihvida ja värvida.

   Kuidas parandada seina ja lagede pragusi nii, et tulemus oleks pikaajaline?

   Maaltritöödeks läheb vaja:

   • Pintslit
   • Värvirulli
   • Värvivanni
   • Pahtlilabidat
   • Liivapaberit
   • Kaitsevahendeid
   • Akrüülhermeetikut
   • Värvi
   • Klaaskiud liiteteip

    

   Ettevalmistus maalritöödeks algab pindade katmisega. Põrandapinnad tuleb katta kattepapiga, teisi pindasi on hea kaitsta maalriteibi ja kilega. Kõik vajalikud matejalid leiate ehituspoodidest.

   1. Pahtelda praod ära

   2. Kata ehk silda seina pragu klaaskiud teibiga.

   3. Pahtelda klaaskiud teip üle

   4. Lihvi ning pahelda uuesti

   5. Pahteldatud ja lihvitud pind värvi üle kruntvärviga. Vali selline värvirull, et kruntvärviga saavutaksid sama faktruuri, mis oli eelneval pinnal.

   6. Värvi põhivärviga kogu seina- või laepind üle.

   7. Pese sooja veega kasutatud töövahendid puhtaks

   Võid kindel olla, et tulemus on nüüd pikaajaline.

   Kui vajad korteri või elumaja maalritöödega või muu remondiga abi Tallinnas/Harjumaal, siis vaata kindlasti ka meie pakutavaid teenuseid siit: https://remondiabi24.ee/

   REMONDIABI24

   55579000

   info@remondiabi24.ee