Vannitoa remont

5 AASTAGA

Remonditud vannituba
0

Oleme spetsialiseerunud vannitubade remondile.

Meie kogenud meeskond oskab aidata iga viimse detailiga, ka materjali ja värvi valikul.

Kutsu meid kohale tasuta konsultatsiooniks ja detailseks hinnapakkumiseks. Arutame läbi kõik vajaminevad tööd ja võimalikud lahendused.

5 AASTAGA

Remonditud vannituba
0

Tasuta konsultatsioon

Ehitusmaterjalide allahindlus

Materjalide transport

Töödega kaasneb garantii

Mitmeastmeline kvaliteedikontroll

TEHTUD TÖÖD

Näidisteenused ja-hinnakiri

Lammutamine

al 20€ / m2

Seinte ehitus

al 32€ / m2

Torutööd

al 400€ / tk

Põrandavalu

al 38€ / m2

Hüdroisolatsioon

al 10€ / m2

Plaatimine

al 40€ / m2

Ripplae paigaldus

al 45€ / m2

Hinnad on arvestatud keskmise vannitoa korral ja sisaldavad tööraha ilma materjalideta. Oleme välja toonud ainult osa meie pakutavatest vannitoa remondi teenustest. Kirjuta meile oma täpsest soovist ning me aitame Sinu idee ellu viia.

VÕTA ÜHENDUST

  VANNITOA REMONT - NIPINURK

  KUIDAS KINNITADA LAHTI TULNUD PLAATI JA MILLEGA HILJEM ASENDADA?

  Plaadid on populaarne põrandakatete valik, eriti tualettruumides, esikus ja köögis. Plaatimise eelised on vastupidavus, kauakestvad, kergesti puhastatav ja veekindlam. Ehkki plaadid on tugevad, kuluvad needki ühel hetkel. Tagajärjeks võib olla pragunud või lõpuks lahti tulnud plaat. Väga oluline on probleemiga koheselt tegeleda, enne kui tekivad täiendavad probleemid, näteks vesi imbub pragunenud plaadi alla, tekib hallitus. Lisaks muidugi alaneb kasutusmugavus ja kui on eluruumis ka väikseid lapsi, siis teravad plaadi ääred ei peaks seal keskkonnas olema.

  Lahti tulnud keraamiliste plaatide mure on esinenud elu jooksul väga paljudel inimestel. Kuidas problem soodsalt lahendad? Selliseid küsimusi on meile ajapikku laekunud juba mitmeid. Kui teie põrandakattel on selline problem või soovite rohkem teada saada, siis see artikkel aitab mõista, mis paneb plaadid lahti tulema, kuidas lahtised põrandaplaadid kinnitada ja kuidas purunenud plaate käsitleda. Selle teabe ja sobivate tööriistade abiga peaksite saama lahtised või katkised põrandaplaadid kenasti ära vahetada.

  Kapitaalse vannitoa remondi puhul tasub kindlasti vastava kvalifikatsiooniga remonditööde firma appi võtta. RemondiAbi24 kõige populaarsem pakutavatest teenustest ongi just nimelt vannitoa remont.

  MIS VÕIB TINGIDA PLAATIDE LAHTI TULEMISE?

  Teie põrandaplaatide lahti tulekul on võinud põhjustada mitmed tegurid. Siin on mõned kõige tavalisemad põhjused:

  MAJA VAJUMINE

  Mis tingib maja vajumise? Maja vajumisel võib olla mitu põhjust, kas siis maa aluspinna ebasobivus, ehituspraagi tagajärjel, kus juba vundamendis on puudusi. Tavaliselt jäetakse plaatide paigaldamisel seina ja plaatide vahele väike liikumise ruum, et maja loomulik liikumine oleks võimalik. Lisaks maja loomulikule vajumisele “mängivad” ka materjalid keskkonna tegurite mõjude tõttu. Kui eelnevaga pole arvestatud, siis on meie praktikas tulnud ette mitmeid juhtumeid, kus plaadid on lahti tulnud ja on sagedased on olukorrad, kus peame tegema juba täieliku renoveerimise.

  VÄÄR PLAATIMISE TEHNIKA

  Üks plaatide põrandale paigaldamise viise on asetada igale nurgale liimitäpp, maakeeli “päts”, kus plaadi alumise serva keskele enne plaadi paika surumist see pannakse. Selle meetodi tõttu tekib plaadi alla liiga palju tühimikke, kus plaat pole plaadiliimiga koos. Kuna kontaktpind on väike, siis võivadki plaadid ühel hetkel lahti tulla. Lisatud ka pilt ühelt objektilt, kus oli selline probleem. Etteruttavalt võin öelda, et kogu põrand tuli üles võtta.

  TEMPERATUURI MUUTUSED

  Nagu enamik asju, paisuvad plaadid kuumuse käes ja tõmbuvad külmaga kokku. See on väike ja märkamatu suuruse muutus, kuid tuleb arvestada, et kui seda korrutada suure hulga plaatidega see toimub järjepidevalt. Termilised muutused võivad põhjustada plaatide kobestamist või pragunemist. Eriti aktuaalne on see meie kliimas, kus vesi võib plaadi alla minna ja seal olevates tühimikustes külmuda ja läbi paisumise plaadi lahti lüüa.

  ERINEVATE MATERJALIDE KOOSMÕJU

  Plaatide all oleva pinna ja plaatide materjali suur erinevus võib viia plaatide kiiremini lahti või praguneda. Näiteks võib betoon liikuda ja paisuda erineva kiirusega kui näiteks keraamiline plaat. Veenduge, et kasutatav plaatide materjal ühilduks selle all oleva pinnaga. 

  Väike soovitus: kui temperatuuride lõikumised on väga suured, tuleks kasutada kõige elastsemaid plaadisegusid. Puitpindadele plaatides tuleks kasutada samuti elastseid plaatimissegusid.

  PLAADILIIMID

  Enamiku liimide nõrgenemine on aja jooksul paratamatu, nii et isegi kvaliteetne liim võib lõpuks viia plaatideni lahti tulemiseni. Kui liim on liiga paks, eriti kui kasutatakse ülalkirjeldatud punktliimimismeetodit, jätab see liimi ja plaadi vahele liiga palju ruumi. Kui liim on liiga õhuke, ei ole see piisavalt tugev, et plaadid väga kaua aluspinnaga siduda. Jällegi tulevad mängu õiged töövõtted.

  KUIDAS EEMALDADA KATKINE PLAAT?

  Purunenud plaat tuleks välja vahetada, mitte käepäraste vahenditega parandada. Kui plaatide pragu parandades jääb teil kogemata plaadi väike tühimik, võib vesi sinna alla imbuda ning põhjustada hallituse või plaatide järjekordse pragunemise.

  Plaatimise etapid:

  1. Eemaldada ettevaatlikult plaadilt vuugitäide

  2. Proovida, kas plaat tuleb üles, kui ei tule võib selle haamriga lõhkuda ja klidudena välja võtta.

  3.  Eemaldada aluspinnalt vana plaadisegu, et uus plaat tuleks samale tasapinnale nagu enne. Ole ettevaatlik, kuna kahjustada ei tohi põrandakütet ega ka hüdroisolatsiooni.

  4. Eemalda hoolega tolmuimejaga mustus

  5. Katta pinnad nakkerdispersiooniga, see aitab kaasa materjalide nakkele.

  5. Kinnitada plaat plaadiliimiga. Pange plaat paika ja suruge seda ühtlaselt allapoole, kuni see on ümbritsevate plaatide tasapinnaga ühtlane. Kui soovite vuukida võimalikult kiiresti, siis tasub plaatida kiirseguga.

  6. Vuugisseguga täita vuugivahed ja mõne aja pärast pese plaadid puhtaks

  7. Kui oled jäänud plaatimisega hätta Tallinnas või Harjumaal, siis kõige lihtsam ja mõistlikum on võtta ühendust Remondiabi24 tublide spetsialistidega ning nad endale appi kutsuda. 

  NB! Kindlasti EI tohiks puurida, lõigata või mingit muud moodi hüdroisolatsiooni kahjustada! See problem võib esineda näiteks dušinurga plaatimisel ja teistel märgade ruumide puhul.

  RemondiAbi24 pakub vannitoa remonti Tallinnas ja Harjumaal. Kui tunned, et soovid jätta remonditööd spetsialistide hoolde, siis võta meiega juba täna ühendust ning tutvu ka meie plaatimistööde ja teiste teenustega siit: RemondiAbi24

  Meie TEHTUD TÖÖDEGA saab tutvuda siit: TEHTUD TÖÖD